WIADOMOŚCI ZDROWOTNE

Visospect - Twój wzrok jest w Twoich rękach. Zadbaj o swoje oczy!

76 - letnia Barbara Ostapczyk prawie oślepła. W artykule ujawnia, jak udało jej się uniknąć operacji zaawansowanej zaćmy!

Barbara Ostapczyk nie rozpieszczało życie. Przez wiele lat mieszkała sama. Jej jedyny syn zmarł 17 lat temu, a wnuki i prawnuki mieszkają daleko...

Barbara mimio wszystko jak na swój wiek czuje się w formie. Kilka lat temu udało jej się nawet pozbyć zaćmy, która prześladowała ją przez 40 lat! Jak to możliwe? Co jest sekretem długowieczności? Podzieliła się tym z naszą redakcją.

„Od kilku lat mój wzrok się w ogóle nie pogorszył. Bez problemu mogę zająć się domowymi sprawami. Pracuje w ogrodzie oraz opiekuje się zwierzętami."

Redakcja: Pani Barbaro, pierwszym pytaniem jest, jak zachować tę radość, zdrowie, energię. W czym tkwi sekret?
- Nie zawsze tak było, życie mnie na ogół nie rozpieszczało. Całe życie pracowałam jako nauczycielka z dziećmi. A to jest bardzo nerwowa i dynamiczna praca. W wieku 45 lat, mój wzrok zaczął się pogarszać, wszystko co widziałam było niewyraźne, początkowo nie było to uciążliwe, ale potem zaczęłam widzieć wszystko jak przez mgłę.
Specjaliści przepisywali mi różne krople do oczu. Teraz nie pamiętam nawet ich nazw. Na ogół trochę mi pomagały, ale gdy zapominałam ich użyć znów wszystko było niewyraźne.
W tym samym czasie kontynuowałam pracę jako nauczycielka. Pewnego dnia podczas zajęć wszystko stało się tak mętne, że nie mogłam zobaczyć nawet swoich dłoni, a wszystko wokół było niewyraźne. To był dzień kiedy karetka zabrała mnie do szpitala. Coś mi wstrzyknęli, nałożyli na oczy opaskę i tak leżałam w szpitalu przez 2 tygodnie. Kiedy bandaż został zdjęty, niestety wciąż wszystko co widziałam było niewyraźne. Następnie zostałam wypisana ze szpitala i dostałam skierowanie do lekarza.
Musiałam zażywać coraz więcej środków. Jednak to nic nie pomagało. W wieku 65 lat stałam się niepełnosprawna czułam sie z tym strasznie.
W rzeczywistości powiedziano mi, że mogę tylko utrzymać wzrok w obecnym stanie i nic go nie polepszy. Rozumiałam, że nie ma jeszcze skutecznego specyfiku na zaćmę. Nie czułam się z tym zbyt dobrze.
75% osób z niewyraźnym wzrokiem całkowicie tracą wzrok w przeciagu 6 lat.
Nie wiem jakby się dalej potoczyły moje losy, gdyby nie jeden z moich starych znajomych, a właściwie to, gdyby nie jego syn, Adam, który był akademikiem Instytutu Badań Naukowych chorób okulistycznych. Poprosiłam go, aby to on zajął się moimi oczami.

Jednak w tym samym czasie dowiedziałam się, ze co dziesiąta osoba po operacji na zaćme traci całkowicie wzrok. Nie wiedziałam co mam robić. Czułam, że jestem w sytuacji bez wyjścia. Syn mojego znajomego powiedział mi, że zaćma wynika głównie z rozpadu białek w soczewce oka, a jeśli odzyskasz białka z soczewki, możesz przywrócić wzrok w każdym wieku.

Na moje szczeście, w tym czasie przeprowadzono badania, w trakcie których nauczono się rekonstruować białka soczewki. Wtedy Adam zaproponował mi sposób na pozbycie się mojego problemu.

Nie mogłam w to uwierzyć - Wynik był niesamowity. W ciągu 2 tygodni pozbyłam się problemu i całkowicie odzyskałam wzrok! Nie macie pojęcia, jak cudownie jest znów widzieć wszystko! Przyrodę, zwierzęta i twarze! A co najważniejsze, nie musze wydawać fortuny na inne krople do oczu, bądź drogie operacje, które nie pomagają i są ryzykowne!
- Redakcja: Pani Barbaro, czy może Pani zdradzić, jak dokładnie regenerowały się białka soczewki?

- W rzeczywistości jest to teraz zdecydowanie łatwiejsze. Wcześniej trzeba było zamawiać specjalne zioła z różnych krajów, i robić z nich nalewki. Teraz nic nie musisz robić, a sam proces zajmuje tylko 2 tygodnie!
Istnieje genialny środek o nazwie Visospect. Jest specjalnie wyprodukowany do regeneracji białek soczewki. Należy stosować ten środek dwa razy dziennie. Trzeba pamiętać o systematycznosci.
Ta metoda, wydaje się być bardzo skuteczna. Obecne testy pokazują, iż nie ma skuteczniejszego produktu na walke z zaćmą. Jednak przed opublikowaniem tego materiału i udostępnieniem go czytelnikom postanowiliśmy skonsultować się ze znanym polskim specjalistą Marcinem Grabowskim.
*prof. Marcin Grabowski – wiodący specjalista, ekspert Instytutu prof. Miltona ds. wyraźnego widzenia w Polsce
- Redakcja: Jak Pan myśli, czy odbudowa białek soczewki naprawdę zapobiega ślepocie?

- Tak, nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Wzrok pacjenta zależy od jakości i ilości białek w oku. Oczywiście Pani Barbara Ostapczyk w bardzo prosty sposób opisała wszystkie procesy zachodzące w ciele, ale ogólnie wszystko się zgadza
- Redakcja: Czy może Pan opowiedzieć o Visospect? Co to za środek?

- Visospect to nowość na Polskim rynku. Dystrybucją środku w naszym kraju zajmuje się Instytut Profesora Miltona ds. wyraźnego wzroku. Innymi słowy, główna instytucja badań wzroku. Środek powstał na bazie preparatów, które stosowano już jakiś czas temu przy problemach ze wzrokiem. Co prawda, naukowcy zmienili samą formułę, ponieważ obecna technologia jest znacznie bardziej zaawansowana niż 50-60 lat temu. Dlatego środek jest zdecydowanie lepszy niż wtedy. Chociaż juz w tamtych czasach uważany był za niezwykle skuteczny i zdolny do poprawy wzroku.

Aktywnymi składnikami Visospect są owoce borówki. Razem substancje przenikają do oka i syntetyzują białka soczewki. To przyczynia się do przywrócenia funkcji oczu.

Na podstawie badań w naszej Akademii, okazuje się, ze ten produkt bardzo dobrze syntetyzuje niezbędne białka w ciągu 1-2 tygodni stosowania. Oto wyniki tych badań. W badaniu wzięło udział 300 osób
Oprócz borówki Visospect zawiera dużo witamin, które są niezbędne do prawidłoego fukcjonowania oczu oraz naczyń krwionośnych, a także makro - i mikroelementy. Nie wymienię wszystkich składników, wymienię tylko kilka.
Witamina C
Pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia
Ekstrakt z nagietka
Normalizuje przepuszczalność małych naczyń włosowatych
Tlenek cynku
Eliminuje suchość oczu, wspomaga naturalne nawilżenie błony śluzowej.
Siarczan miedzi
Wzmacnia siatkówkę i spowalnia naturalny proces starzenia
Podobnie Visospect ma następujące właściwości:

Innymi słowy, środek jest bardzo złożony. Ma na celu pełną regenerację narządu wzroku nawet po 40 roku życia.

Bądź ostrożny! Stwierdzono, że teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie kuracji wad oczu. Dzięki stabilizacji średniej temperatury przyspiesza się metabolizm, zwiększa się krążenie krwi w organizmie, i tlenu do narządów wewnętrznych, co zwiększa efektowność stosowania środka. Kuracja jest o 64% łatwiejsza niż podczas innych pór roku.
- Redakcja: Gdzie można kupić Visospect i ile w przybliżeniu kosztuje?

W czasie trwania promocji (do 23:59), wypełnij formularz dostepny niżej. Aktualnie promocja na produkt sięga aż 57%!
Ponieważ zapasy Visospect się wyczerpują, producent zdecydował się zakończyć dystrybucję środka w dniu (włącznie).
prod

Otrzymaj rabat w wysokości 57% na produkt, przy zakupie pełnej kuracji!

Do końca promocji pozostaje:

0 7
godziny
3 3
Minuty
1 8
sekundy

Oryginalna cena: 334 zł

Nowa cena 167 zł

Płatność kurierowi przy odbiorze paczki.

Komentarze:

Andrzej Kłos

Dziękuję za ten artykuł! Jest to dla mnie bardzo ważne! Ostatnio często siedzę przy komputerze, a mój wzrok się pogarsza. .

Maria Pazio

To super produkt, nawet mamie o tym napisałam i zachęciłam do przeczytania tego artykułu!

Pawł Kołpak

Zgadzam się z opinią specjalisty. Cudowny środek! Zanim zacząłem go używać, miałem wzrok: jedne oko -2, a drugie -3 Teraz jest -1 w obu, co oznacza, że wzrok prawie całkowicie się zregenerował. Wcześniej nic tak nie pomagało jak Visospect. Jestem zachwycony, a niedowiarkom polecam :)

Adam Strzelnicki

Zamówiłem produkt, a teraz czekam na przesyłkę. Kiedy dostanę, spróbuję go, a następnie napiszę moją opinię.

Andżelika Kropiewnicki

Ostatnio widziałam w Internecie jeden program o wzroku. Tam właśnie opowiadali o Visospect. Polecało go wielu specjalistów. Jestem w szoku!

Maria Kowalska

Zgadzam się ze wszystkimi komentarzami. Środek jest bardzo dobry. Cała nasza rodzina stosowała Visispect, prawie wszyscy mieli słaby wzrok. Każdy miał zauważalną poprawę po 2 tygodniach stosowania. U mojej córki po 1 kuracji wzrok poprawił się o 3 jednostki, a nawet specjalista to potwierdził. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Visospect.

Marcelina Jokwisz

Zamówiłam już. W rzeczywistości jest to dość tani jak na taki środek. Mam nadzieje, że w tym tygodniu będzie przesyłka.

Paulina Sachoniuk

Visospect jest dość znanym środkiem. Dużo o nim słyszałam. Nawet znajomi używali i bardzo chwalili sobie. Teraz czas na mnie :)

Piotr Mazur

Tak więc, jak obiecałem, piszę o swoim doświadczeniu w stosowaniu Vsospect. Dostałem go na czas, kurier dostarczył paczkę prosto do domu. A teraz najciekawsze - jego efekty. Używam go dopiero od tygodnia, a już widzę wynik. Wzrok naprawdę się poprawia. Przedwczoraj nawet numer autobusu dostrzegłem z daleka. Jestem całkowicie zadowolony z tego środka. Nadal go stosuję. Polecam wszystkim. Przynajmniej warto spróbować.

Andrzej Stańczyk

Dziękuję. Dobrze, że Visospect jest w sprzedaży. Postanowiłem go wypróbowac ponieważ boje się operacji i ich powikłań. Trzymajcie za mnie kciuki.

Basia Daniłowicz

Dziękuję! Produkt jest cudowny! Efekty widoczne po 2 tyg. stosowania.

Ewelina Pokop

Nie wiem jak mogłam funkcjonowac bez tego produktu. To jest obecnie rewelacja na polskim rynku. W końcu widze i wyraźnie i ciesze się każdym dniem :)

Luiza Kruk

Dzisiaj dostałam paczkę. Wszystko z nią w porządku. Szybko dostarczyli mi tą przesyłkę. Produkt jest bardzo tani z rabatem 57%. Już zaczęłam kurację. Trzymajcie za mnie kciuki!